Městské kolo 2015

Odznak všestrannosti olympijských vítězů

Ve čtvrtek 30. dubna 2015 uspořádala základní škola Tyršova 913 ve Frenštátě pod Radhoštěm již 3. ročník městského kola postupové soutěže Odznak všestrannosti olympijských vítězů.

Soutěže družstev i jednotlivců se zúčastnilo celkem 73 žáků ze ZŠ Tyršova 913, ZŠ Záhuní, ZŠ Tyršova 1053 a ZŠ Tichá.

Počasí maximálně přálo a soutěžící tak mohli absolvovat celý šestiboj – sprint na 60 m, hod medicinbalem, skoky přes švihadlo, trojskok, kliky a driblink.

Všichni se statečně poprali se svou fyzickou kondicí a tomu odpovídaly i kvalitní výkony.

V kategorii družstev mladších zvítězila Tyršova 913 (1) před Záhuním a Tyršovou 913 (2). V kategorii družstev starších porazila Tyršova 913 (1) Tyršovu 913 (2) a Záhuní.

V jednotlivcích chlapců vyhrál Filip Jaškovský před Kamilem Mrkvanem – oba z Tyršovy 913, 3. místo obsadil Filip Gajdušek z Tyršovy 1053. V kategorii dívek vybojovala vítězství Daniela Skřehotová z Tyršovy 913, 2. místo patřilo Kristýně Hlucháňové ze ZŠ Záhuní a 3. místo Marii Veselé opět z Tyršovy 913.

Gratulujeme vítězům, děkujeme všem za předvedené výkony a přejeme závodníkům, aby stejně dobře uspěli i v okresním kole v Odrách 18. května 2015.

Mgr. Alena Lavičková, ředitelka závodu