• V družině
    jsme spolu rádi

O naší školní družině

V naší školní družině se uskutečňují činnosti odpočinkové, rekreační, zájmové, společensky prospěšné. Důraz klademe na pohyb na čerstvém vzduchu. A právě proto pobýváme velmi často na školním hřišti a školní zahradě, která je vybavena průlezkami, pískovištěm, koloběžkami a sportovním nářadím. K oblíbeným činnostem patří i sportování v tělocvičně. V hernách se děti věnují rukodělným a výtvarným činnostem. Zbývá samozřejmě také čas na hru s kamarády a paní vychovatelkami. Pro děti pořádáme spoustu pravidelných i nepravidelných akcí. K pravidelným patří oblíbené Mikulášské nocování pro prvňáčky, maškarní karneval, velikonoční tvoření, cesta za pokladem s opékáním špekáčků, odpoledne s ilustrátorem Adolfem Dudkem a dobrodružný družinový výlet. Navštěvujeme městskou knihovnu a muzeum, kde se děti dozvědí spoustu zajímavých informací. V naší školní družině si každý najde to své.

Aktuality ze školní družiny